fudbal

Mladost deluje zastrašujuće: Bačka doživela debakl u Lučanima(video)

Mladost je besprekorno odradila prelazni rok, a očigledno i zimske pripreme. To se ne ogleda samo u činjenici da je ostvarila dve vezane pobede na startu prolećnog dela sezone, već po načinu na koji je danas u Lučanima demolirana Bačka – 5:0 (2:0).

Ekipa Nenada Milovanovića demonstirala je silu nad nemoćnim protivnikom. Oba pogotka u prvom poluvremenu postigao je izuzetno raspoloženi Aleksandar Pejović, koji je stigao do cifre od devet pogodaka i ovo mu je najefikasnija superligaška sezona u karijeri. U nastavku meča mrežu Bojana Zogovića pogađali su Bojović, Pavlović i Ristić.

Odlični Lučanci su se sa ova tri boda izjednačili na tabeli sa četvrtoplasiranim Čukaričkim, a u narednom kolu gostuju Proleteru u Novom Sadu.