kosarka

Juniori Borca u neravnopravnoj borbi deklasirali Marinos

Juniori Borca deklasirali su vršnjake iz ekipe Marinos rezultatom 95:38. Utakmica je odigrana u hali kraj Morave u šestom kolu Roda lige Srbije.

Neravnopravna borba vodila se praktično od prvog do poslednjeg minuta utakmice. Konačni rezultat od 57 razlike za domaći tim prava je mera svega što se događalo na terenu.

Trener Vladimir Zlatanović pružio je priliku svim igračima koji su bili u protokolu. Najefikasniji su bili Tutunović sa 20 i Obućina sa 19 poena. Boško Bumbić vratio se za ovu utakmicu u juniorsku ekipu i zabeležio tripl dabl učinak (12 poena, 14 skokova i 12 asistencija) za nešto više od 27 minuta provedenih na terenu.

Borac sada ima tri pobede i isto toliko poraza. U narednom kolu Čačani putuju u Novi Sad na duel sa domaćom Slobodom.