Mladi reprezentativac Srbije i košarkaš Borca Đorđe V. Ćurčić oprobaće se u američkoj koledž košarci. On je postigao dogovor sa Univerzitetom Sent Luis i u naredne četiri godine nosiće njihov dres.

Sent Luis Bilikensi takmiče se u Atlantik 10 konferenciji, koju su do sada sedam puta i osvajali. Deset puta našli su se u završnici NCAA prvenstva, poslednji put 2019. godine. Tim je dao 17 NBA košarkaša.
Biće ovo prilika da Ćurčić napravi dodatni iskorak u svojoj karijeri. Prošlu sezonu proveo je igrajuću na dvojnu registraciju u Borcu i Čačku 94.


