ostalo

Humanitarni tiket u podne: Vladimir Micov tipuje za novosadski Centar “Živeti uspravno”

Košarkaš Milana od Lila i Ajaksa očekuje jedinice!

Humanitarni tiket u podne: Vladimir Micov tipuje za novosadski Centar “Živeti uspravno”

Košarkaš Vladimir Micov, današnjim učešćem u Humanitarnom tiketu u podne, podržava društveno odgovorno poslovanje kompanije MOZZART. Micov ima bogatu igračku karijeru tokom koje je nastupao za košarkaške velikane poput Budućnosti, Partizana, Kantua, CSKA, Galatasaraja i sad Milana. Vladimir je osvajao šampionate Srbije, Crne Gore, Rusije, Italije, VTB ligu, Evrokup sa Galatom…

Sjajni košarkaš danas će pokušati da sastavi dobitni plemeniti listić, i uz pomoć naše kompanije, pomogne novosadski centar “Živeti uspravno”.

Evo koje kockice moraju da se slože za humanitarni dobitak od 64.500, 00 dinara.

Krećemo od Norveške, OLESUND – HAM KAM. Domaći su lideri lige dok se gosti bore u donjem domu. Na poslednjih osam mečeva Olesund je izborio sve same trijumfe i često su mečevi završavani sa puno golova. Mreže ne miruju ni kad igra Ham Kam koji je u poslednja tri duela imao dva poraza i remi. Bolji međusobni skor imaju gosti 5:2:6.

“ Da krenemo sa brojem golova, tri plus”.

Sat kasnije u Francuskoj počinje utakmica LIL – SENT ETJEN. U prva dva kola gosti nisu okusili gorčinu poraza, Lil ima pobedu i poraz, a tokom priprema ostvarili su skor 3:2:2. Gosti su u prijateljskim mečevima ostvarili po dve pobede, remija i poraza. Poslednja dva međusobna okršaja dobio je Lil.

Biće neizvesno, ali pokušavam sa jedinicom na Lil”.

Ostrvo nam je sledeća odrednica, NJUKASL – LESTER. Svrake su u Premijer ligi startovale sa dva poraza, ali su u poslednjem kolu dobile Totenhem. LIsice su ostvarile početna dva remija pa pobedu nad Šefildom. Bolji međusobni skor ima Njukasl, 9:4:8, koji je sa 1:0 dobio poslednji okršaj sa Lesterom.

“Dupla šansa, jedan, iks”.

I dobrotvorni listić naš plemeniti gost zaključuje sa duelom iz kvalifikacija za Ligu šampiona, AJAKS – APOEL. U Nikoziji nije bilo golova. Kopljanizi imaju osam pozitivnih ishoda u nizu. Kiprani većinom imaju trijumfe, ali su gubili od Žiline, Rijeke, Karabaga…Statistika je na strani Ajaksa, 1:2:0.

“Jedinica”, kontatovao je Vladimir Micov kog smo upoznali sa činjenicom da je kompanija MOZZART u akciji Humanitarni tiket u podne donirala 13.274.290, 00 dinara.

PIŠU: Đurđe MEČANIN i Miloš MILIĆ
Djurdje.mecanin@mozzartbet.com