fudbal

Borac 1926 nakon preokreta slavio u gradskom derbiju(video)

Borac 1926 savladao je u grdskom derbiju ekipu Poleta iz Ljubića rezultatom 3:1 (0:0). Utakmica je odigrana u okviru 3. kola Srpske lige Zapad.

U prvih 45 minuta nije bilo golova, a kada su gosti pogotkom Mijailovića poveli u 72. minutu, učinilo se da bi utakmica mogla da se okonča iznenađujućim ishodom. Međutim, rezultat je preokrenut za svega šest minuta. Najpre je Grbović izjednačio u 75. minutu, da bi tri minuta kasnije Milošević doveo domaći tim u vođstvo. Konačan rezultat postavio je Žerađanin u 85. minutu.

Borac 1926 ima sve tri pobede u dosadašnjem toku šampionata, dok je Polet doživeo prvi poraz.

U narednom kolu Borac 1926 je ponovo domaćin, a protivnik je FAP iz Priboja. Polet dočekuje Slogu iz Požege.